ÜCRETSİZ ANDROID KONUŞMA UYGULAMALARI

ücretsiz android konuşma uygulamalarıCep telefonunuzu yollarda daha rahat ve etkin kullanmanız için, en iyi Ücretsiz Konuşma Servisleri sizin için derledik.
Viber
//play.google.com/store/apps/details?id=com.viber.voip
Sevdiklerinizden uzak kalmayın. Viber, wifi veya 3G aracılığıyla ücretsiz olarak aramalar yapmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Telefon rehberinizdeki sevdiklerinizi kolayca, ücretsiz olarak arayabilirsiniz.
Line
//play.google.com/store/apps/details?id=jp.naver.line.android&hl=tr
Dünyanın pek çok ülkesinde sıklıkla kullanılan bu uygulama sizin için de kullanışlı olabilir. Cep telefonunuzun internetini kullanarak, rehberinizdeki kişileri arayabilirsiniz. Görüntülü konuşma özelliği ile uzaktaki sevdiklerinize ulaşmak artık daha kolay.
Tango
//play.google.com/store/apps/details?id=com.sgiggle.production&hl=tr
Tango arkadaşlarınız ve aileniz ile kolaylıkla iletişim kurmanıza  olanak veren eğlenceli ve ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması ve daha fazlasıdır. Metin mesajları gönderin, görüntülü ve sesli görüşmeler yapın, fotoğraflar paylaşın, oyunlar oynayın ve daha pek çok şey yapın! Tango'yu bir numaralı mesajlaşma uygulaması ve yeni mobil sosyal ağı olarak kullanan tüm dünyadan yüz milyonlarca insana siz de katılın.
Telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulamaların yolculuğu, sizin için daha kolay hale getirmesini dileriz.

eTA

TANITIM FİLMİ

FACEBOOK’TA ETA

;

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz Veri Politikası-Bilgilendirmede belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatınıza uygun olarak kullanılacaktır.